Je vždy stěhování za trest?


Ano, já se stěhoval ve svém životě už mnohokrát. Když to rychle spočítám, dostávám se celkem na číslo 12 a to do tohoto součtu nezahrnuji stěhování za studentských let na koleje a po škole na dvě ubytovny. Tehdy to byla tak říkajíc brnkačka. Batoh a dvě tašky s osobními věcmi a pár cetek co následovaly, až jsem se zabydlel.

Pozor na to co balíte

První skutečné stěhování přišlo až z bytu číslo jedna, ve kterém jsme se ženou bydleli dva roky. Nechápal jsem, jak jsme za tak krátkou dobu přišli k tolika věcem. A následující stěhování, vždy zhruba po stejném intervalu bylo horší a horší.

Početné stěhování mne vybavily nespornými zkušenostmi. Člověk tak nějak sám od sebe pochopí co a jak zabalit, kam co uložit, jak zajistit převoz, na koho se obrátit s pomocí. Jenže roky přibývají. Na to co jsem zvládl před lety přenést sám, nyní potřebuji pomocníka. Věcí, které bych měl stěhovat je zase více, jedno auto už jistě stačit nebude. A, nemáte pocit, že banánovky, které se kdysi daly v obchodech posbírat, už jaksi k dispozici nejsou? Ty malé krabice nestačí!

Závěr téhle mé zpovědí je jasný. Dospěl jsem k rozhodnutí, že následující stěhování, které se mimochodem kvapem blíží, svěřím profesionálům. Už nechci zažívat nervy a stres. Vše hezky v klidu nechám zabalit, přenést, převézt, vynést, rozbalit.

Stěhování v Praze zajistí například firma s přiléhavým názvem Odnesto.cz s.r.o. a s mnohaletou zkušeností, s mnoha silnými chlapy a profesionálním přístupem. Vše za mne vyřeší, zajistí, zabalí.

Točité schody jsou u stěhování lahůdkou

Takže už nikdy více nebudu trapně chodit po supermarketech a jiných obchodech, abych na personálu loudil krabice od banánů. Už nikdy více je nebudu naplněné, balit do nekonečné folie. Nikdy se nebudu cítit trapně, když budu přemlouvat kamarády a známé, aby se přišli ke mně dobrovolně zničit, nošením skříní, sedaček a křesel. Už nikdy více!