Poskytované lázeňské služby

Lázeňské služby by ocenilo mnoho lidí. Někdo jako podpůrný léčebný proces k uzdravení. Někomu by stačilo pár dní příjemného relaxačního pobytu. Dnes většina lázní nabízí možnost wellnes pobytů. Všichni, ale máme představu o tom, že k pobytu v lázeňských komplexech, by měly patřit kvalitní služby. Zajištění lékařského dozoru, ochotný personál, odborné procedury, příjemné ubytování a dobré stravování, to vše by mělo být samozřejmostí. Nezanedbatelné je také okolí ubytovacího komplexu. Procházka upraveným parkem nebo po udržované kolonádě, přispěje k odpočinku a příjemně strávené lázeňské procházce. Krátkodobé relaxační lázeňské pobyty si musíte zaplatit sami. V těchto případech není možné uplatnit žádný příspěvek. Jinak to bude u lázní, poskytovaných takzvaně na křížek.
lázně karlovy vary
Výhodou lázní na křížek je, že máte zajištěn pobyt včetně stravy a procedur na celé čtyři týdny. V takovém případě, je váš celý pobyt, včetně stravy a všech léčebných procedur plně hrazen z fondu vaší zdravotní pojišťovny. Čerpání probíhá v rámci pracovní neschopnosti. O přidělení hrazeného lázeňského pobytu, rozhodne váš ošetřující lékař, který musí přihlédnout k doporučení odborného lékaře. Podle vaší diagnózy pak určí místo vhodné k pobytu. Tím, ale legislativní stránka nekončí. Konečné rozhodnutí vydá revizní lékař vaší zdravotní pojišťovny. Pokud budete chtít nadstandardní služby, než jaké vám pojišťovna uhradí, budete si muset tyto služby navíc, uhradit sami.
masáž zad
O procedurách, které budete absolvovat, rozhodne lázeňský lékař, při vstupní prohlídce na základě vašeho zdravotního stavu.
Lázeňská léčba se poskytuje u nemocí pohybového ústrojí, nervových chorobách, gynekologických, oběhových a srdečních nemocech, alergií a u mnoha dalších zdravotních problémů. Pobyty, kromě dospělých pacientů, hojně využívají i pacienti dětští.