5 tajných tipů pro vaši krásu

Masáž obličeje

Také už máte z ranního a večerního mazání krému rutinu? Většinou spěcháte a tak nanesete a rychle rozmažete. Jestli je to pravda, tak v zájmu vaší pleti zpomalte. S krémem či sérem nespěchejte a důkladně ho do pleti vmažte. Masírujte postupně čelo, tváře, svaly kolem úst, bradu a nezapomeňte sjet i na oblast krku a dekoltu. Pleti se vrátí pružnost a jas.

žena

Ochrana před sluncem

Sluneční paprsky jsou zrádnější a zrádnější. Opálená pokožka je sice sexy, ale se sluněním to nepřehánějte. Produkty s ochranným UV faktorem jsou dnes již nutností. Jinak si koledujete o vznik pigmentových skvrn, pokožka rychleji stárne a v neposlední řadě můžete odstartovat rakovinné bujení. Pořiďte si stylový klobouk a šik sluneční brýle. Bude vám to slušet a ještě budete chráněná před sluncem.

Kolagen

Kolagen orcacollagen.cz v podstatě není nic nového. Známe ho už od 90. let. Avšak až nyní se mu dostává zasloužené popularity. Čím jsme starší, tím nám v těle přirozeně ubývá. Kolagen zvyšuje pružnost pokožky, brání vzniku vrásek a také zabraňuje vzniku celulitidy. Benefity ale přináší také pro vlasy, nehty a kloubní aparát. Kolagenu je několik druhů, vyberte si pro vás ten nejvhodnější.

kolagen

Kosmetické ošetření

Jednou za měsíc se objednejte na kosmetické ošetření do salonu. Na tom opravdu nešetřete. I když se doma snažíte o maximální péči, nikdy ji nedosáhnete tak, jako kosmetička v salonu. Poděkuje vám jak vaše pleť, tak i vy budete odcházet odpočatější. Berte to, jako takový čas jen pro sebe.

Zdravá strava

Tučná, těžká strava s převahou cukru nesvědčí ani vaší postavě ani vaší kráse. Aby tělo správně fungovalo potřebuje dostatek živin. Vitamíny, které potřebuje vaše pleť nejvíce jsou: vitamín A, E, B2, B3, C a zinek. V co největší míře konzumujte špenát, brokolici, vejce, borůvky, maliny, tučné ryby, ořechy, semena, luštěniny, drůbeží maso, kysané zelí, citrusy a kysané mléčné výrobky.