Dokonalá omračující zbraň pro Vaši bezpečnost

Už od pradávna se lidé snažili bránit různými účinnými způsoby. V dnešní době, abyste se nemuseli učit nějaké technice sebeobrany, můžete využít na obranu zbraň, samozřejmě, že tím nemyslíme, abyste si hned teď koupili pistoli nebo nůž, myslíme tím, že existuje velká řada tak zvaných omračujících zbraní, které útočníka zneškodní na dostatečně dlouhou dobu, abyste mohli uniknout a ubránili se tak napadení či na získání času, abyste zavolali policii.

paralyzér

Mezi nejčastěji používané omračující zbraně patří tak zvaný paralyzér, kterým už dnes není vyzbrojena pouze policie či vojsko, ale i běžní občané. V mnoha situacích Vám tato omračující zbraň může dokonce i zachránit život. A právě proto, pokud se pohybujete v odlehlých místech či se často vracíte domů z práce tmavými uličkami a podobně, je dobré být tímto nástrojem vybaven.

Paralyzéry vysílají elektrický proud s nízkým nábojem, to znamená, že náboj má sice velkou sílu, ale ne tak vysokou intenzitu jako třeba blesk či zásah elektrickým proudem třeba ze zásuvky. Prostě a jednoduše lidské tělo na něj reaguje pouze omráčením, nemusíte se bát, že byste útočníka zabili. Paralyzér působí na tělo útočníka omračujícím způsobem, což znamená, že tělo není schopno na určitou dobu přimět svaly k pohybu a tak se stává ochrnutým, ale samozřejmě jen na jistou určitou dobu.

ochrana

Účinnost paralyzéru se liší v závislosti na konkrétním modelu a provedení, dále pak podle váhy útočníka a samozřejmě také záleží na délce jeho použití. V naší široké nabídce najdete hned několik různých druhů a provedení paralyzérů a také teleskopických obušků ve vysoké kvalitě a za velmi výhodných cenových podmínek. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a vyberte si i Vy tu správnou ochranu přímo pro vás.