Vizitka každé dámy

Existuje jen málo zaměstnání, kde bychom neukazovali naše ruce. V každé profesi nám záleží na tom, abychom vypadali upraveně a cítili se příjemně. Pokud máme na sobě nepadnoucí oblečení, nebo nejsme spokojeni se svými šperky či doplňky, necítíme se dobře. Stejně špatně se cítíme i v případě, kdy se blíže zadíváme na své neupravené ruce. Je nám stydno, když jsme nestihly odstranit zbytky oloupaného laku na nehty a už vůbec nechceme ukazovat ruce, když se nám nehty lámou a každý nehet má jinou délku.

nehty

Vždyť péče o nehty je přeci tak snadná! S moderními pomocníky to snadno zvládne každý a to v pohodlí vašeho domova. Stačí si jen pořídit patřičné vybavení. Velmi oblíbené jsou především gelové nehty. K jejich vytvoření si pro začátek pořiďte kompletní sadu a důležitá je především kvalitní uv lampa na nehty. Gelové nehty vypadají nádherně, jsou pružné a nežloutnou. Vaše ruce s gelovými nehty budou vypadat nádherně nejen po několik málo dní, ale po dlouhé týdny. Dnes už jsou k dostání sady pro kompletní manikúru i lampy za velmi příznivé ceny. S trochou šikovnosti a cvičení si brzy osvojíte základní techniky a můžete být další ze spokojených uživatelek gelových nehtů.

lampa

Plány do budoucna

Víte, jak začínala převážná většina profesionálních manikérek a pedikérek? Objednaly si sadu pro domácí použití a začaly si samy zkoušet nejrůznější techniky na svých nehtech. Postupně přišla i celá řada kamarádek, které si od nich nechaly ruce upravit. A najednou už chybělo jen pronajmutí menšího prostoru a z toho, co bylo dříve koníčkem, se stalo jejich zaměstnání. Dokonce i vy můžete mít své vlastní studio. Nebylo by úžasné, kdybyste mohla být svou vlastní paní, řídit si objednávky podle času, který vám vyhovuje a mít dostatek času i na svou rodinu? A všechno může začít u manikúry!