Důkaz, že jsou muži horší než ženy

Muži rádi vtipkují na téma ženy. Samozřejmě rádi vtipkují na účet kohokoliv, jak to tak bývá i u lidí. My si však dnes povíme vše, co muži říkají o ženách, ale sami si nedokáží přiznat, že se chovají a reagují naprosto stejně.
muži a ženy
 
Ženy a nákupy
Velmi známé a oblíbené, dokonce i na sociálních sítích. A je pravda, že mnoho žen rádo nakupuje, avšak mnoho z nich nepotřebuje prohlížet hodinu tři stejné věci. Často ví, co se jim líbí a často jdou přímo za tím jedním jediným zbožím. Muži jsou často v nákupech mnohem horší. Ženy mužům dělají nakonec jeden velký věšák a ani si neuvědomí, že jejich košile, kalhoty a kabáty jsou mnohem těžší, než ženské kabelky. A samozřejmě mají kabát v šedé, tmavě šedé a černé. Co muži sluší víc? To se rozhodne za další půl hodiny.
 
Ženy a drby
Že jsou ženy drbny? To sotva! Ženy se baví sice i o ostatních, ale většinově se soustředí na problémy, na nové zboží, na to, v čem se shodnou. Když však přijdete k nějakému muži, hned ví, co se kde děje a kdo se spouští s tím od vedle. Nejhorším spojením je však žena drbna a muž také takový. Pravděpodobně před nimi neukryjete nic.
 porada v práci
Ženy a řízení
Ano, je známé, že mnoho žen neumí parkovat a každý jich zná několik. Minimálně o tom mluví, muži se o takových věcech nebaví. Možná proto je to tak znát mezi lidmi. Co však můžeme považovat za mužskou specialitu je ježdění, za které by mu každý druhý řidič, ať už žena či muž, utrhli ruce. Rychlé, nebo naopak velmi pomalé ježdění, absolutní ignorování dalších řidičů na silnici, někteří snad pravděpodobně ani neví, že mají v autě blinkr. No a pak je něco či někdo srazí a dopadá to špatně.
 
Vidíte? Takto se můžeme bavit celé hodiny, ale již teď je jasné, kdo s přehledem vede. A to tu nejsou zmínění muži a jejich hry a hraní obecně. To jsou smrtelné situace. Avšak muže milujeme a muži milují nás. Tak jim nějaké ty drobné nedostatky odpouštíme.