Elegantní vždy a všude

Elegantně oblečená dáma strhne pozornost nejen mužů, ale i žen, které jen tiše s obdivem a někdy i závistí sledují, co stojí za tím, že ona paní vypadá tak dokonale, je to dostatek peněz, které vydává za oblečení, doplňky a kosmetiku? Ono to tak na první pohled opravdu může vypadat, ale je to jen pár triků, kterými se stačí řídit.

naražený klobouk

Co by vám nemělo chybět v šatníku?

To, co si obléknete, je vždy o vkusu a i o osobnosti samotné. Někdo si na sebe může vzít pytel od brambor, a přesto vypadá dobře. Pro dosažení elegance stačí dodržovat několik málo pravidel:

1) v jednoduchosti je síla

2) buďte sama sebou

3) nikoho nenapodobujte do posledního puntíku

4) nebojte se kombinovat

5) oprašte svoje staré kousky

6) nebojte se doplňků

fialové rty

Oblečením, které má určitě každý, jsou džíny, je to prostě klasika navíc spojená s pohodlím. K nim stačí vzít košili, vynechat tenisky a elegantní outfit je na světě.

Kostýmek tvořený z kalhot a sáčka je šik v každé době, navíc ho můžete vzít i na slavnostnější akce nebo do divadla. Pod sako se pak skvěle hodí výraznější top.

Korunou všeho jsou pak doplňky, boty a kabelky či batůžky, nebojte se brýlí, šátků, šálů, náhrdelníků a náramků, ovšem všeho s mírou. Pokud budete mít výraznější oblečení, chce to něco decentnějšího, k jednoduššímu se pak odvažte a sáhněte po výraznějších kouscích.

V neposlední řadě dbejte na úpravu vlasů, make-up a vzhled rukou. Neličte se nijak výrazně, to si nechte až na slavnostnější příležitost. Snažte se chodit pravidelně ke kadeřnici a starejte si i svoje ruce, protože ty jsou nepřehlédnutelné. Zvolte parfém, který se k vám hodí, na tom rozhodně nešetřete. Dbejte i na držení těla, vzpřímeně a s hrdě vztyčenou hlavou a sebevědomě všem dokažte, že na to máte.

Být elegantní není zase až tak nic těžkého a právě vy se můžete stát tou, kterou budou ostatní na ulici obdivovat a otáčet se za ní.