Hrou k přípravě na roli matky?

Už před tisíciletími se malé dívenky snad https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Ddcera ve všech koutech světa od malička a z počátku nevědomky učily od svých matek a chův, jak pečovat o nová pokolení. Samozřejmě, že na části tohoto poslání se podílí genetický kód, který ženy předurčuje ke snaze starat se o své potomky, a tak se dnes setkáme běžně na ulicích s maminkami tlačící kočárky a vedle nich si hrdě vykračují jejich malé kopie s miniaturním kočárkem, ve kterém ukrývají to svoje miminko. Pokud vaše dcera, nebo vnučka již odrostla starším modelům, je nejvyšší čas vybrat z našeho internetového obchodu kočárek pro panenky od 5 let, který je dokonalou kopií klasický kočárků pro skutečné maminky. Všechny naše nabízené modely splňují parametry shodující se s bezpečností používání a nezávadností použitých materiálů.
Řada háčkovaných panenek v regále obchodu
Vybírejte například růžový model s bleděmodrými dílci a s roztomilými motýlky na stříšce a nezbytným úložným prostorem mezi kolečky. Pro holčičky, které chtějí mít pro svoji panenku vše potřebné po ruce, je zde růžový kočárek s černými puntíky, doplněný o praktickou tašku umístěnou na držadle, průhled na stříšce a s prostorným košem mezi koly. Velkým bonusem je jeho provedení v trojkombinaci. Tento model lze podle situace i ročního období využít jako klasický hluboký, či sportovní kočárek a také je opatřen vyjímatelnou přenosnou taškou, Ideální produkt pro cestování autem, protože ho lze velmi snadno a za pár vteřin složit. Do jarního a letního období doporučujeme tříkolový kočárek s barevnou stříškou a jistícím popruhem, který drží panenku v bezpečí na svém místě.

Panenka sedící na malé dřevěné lavičce

Dopřejte svým holčičkám pocit opravdových maminek, které se o svoje děti-panenky budou starat s tou největší láskou a péčí. Vyberte kočárek jejich snů. Odměnou vám bude jejich šťastný úsměv a vědomí, že směrujete jejich citový život správným směrem.