Obnovte sexuální touhu

1. Zahoďte stud. V posteli se zkrátka stydět nemůžete. Uvědomte si, že váš protějšek vás musí mít rád takové, jací jste. Vykašlete se na předsudky, nedělejte si starosti nad vašimi pneumatikami na břiše, malými prsy, či jizvami na stehnech. Miluje vás přeci!
vášeň na podlaze

2. Najděte si čas. Je načase zvolnit tempo. Musíte si udělat čas i na mazlení s partnerem. Je jasné, že pokud padáte unavení o půlnoci do postele, moc postelové akce se od vás očekávat nedá

3. Jóga jako kouzelný lék. Už jste ji vyzkoušeli? Nejen, že vám pomůže se uvolnit a odbourat stres, ale hlavně vám pomůže odhalit každý sval ve vašem těle. Protáhněte se.

4. Při selhání zkuste léčivé pomocníky

5. Zkuste změnit polohu. Na výběr je jich celá škála. Třeba vám některá na fotografiích z kamasútry připadá nezajímavá nebo legrační, ale po vyzkoušení můžete být příjemně překvapeni.

6. Zapojte erotické pomůcky. Nehrajte si na svatoušky, a vezměte svou drahou polovičku přímo do obchodu s erotickými pomůckami, nebo pro ty stydlivé je tu možnost Ezopu. Objevte zcela novou zábavu a vzrušení.

7. Nezanedbávejte předehru. Občas nějaká žhavá “rychlovka“ není na škodu, ale pokud investujete čas do předehry, můžete si erotické hrátky užít mnohem hlouběji.
sexy červené prádlo

8. Překvapte partnera něčím zcela novým. Možná i šokujícím, co ho vzruší už při samotné představě. Výběr sexuálních pomůcek je už opravdu rozmanitý. Objevte zcela novou dimenzi ze světa sexu.

9. Naostro! Udělejte něco bláznivého, a až půjdete s partnerem někam do společnosti, neberte si pod šaty spodní prádlo, a partnerovi to naznačte. Uvidíte, jak bude pro něj těžké se ovládat.

10. Vyzkoušejte sex v přírodě. V posteli už je to nuda? Pračku je sice fajn, ale taky to není nic nového ve vašem sexuálním životě? Zkuste změnu! V lese, na louce, v autě, v kině, na rozhledně, zkrátka kdekoli vás napadne. Změna je vzrušující!