S námi budete vidět

Když jste se pouštěli do svých prvních obchodů, doufali jste, že stačí mít kvalitní produkt a pečlivě se věnovat svým zákazníkům. Věřili jste heslu, že dobré zboží si své zákazníky vždy najde. Ano, tak to možná fungovalo v době, kdy jsme nakupovali převážně v kamenných prodejnách, kde si zákazníci mohli zboží dobře prohlédnout a porovnat si ceny, kvalitu i doplňkové služby s konkurencí. Dnes už nakupujeme opravdu jinak. Vše se posouvá do virtuálního světa a obchody se uskutečňují pomocí několika kliknutí myši. Nakupujeme ze své ložnice, od stolu v kanceláři nebo z mobilního telefonu při cestování městskou hromadnou dopravou. Dávno už nestačí mít jen kvalitní produkt a příznivou cenu.

blogger

Co potřebujete?
Co je potřeba pro to, abyste podpořili vaše obchody? Vyšší návštěvnost vašich internetových stránek. A jak ji docílit? Nevíte? My ano! Rádi vás provedeme celým procesem, který začíná u vytipování vhodných klíčových slov a provedení SEO analýzy. Optimalizace stránek pro vyhledávače zajistí, že vaše prezentace se bude zobrazovat na předních místech v u nás nejrozšířenějších vyhledávačích, tedy v Googlu a Seznamu. A když máte vysokou návštěvnost stránek, můžete se těšit i na vysoký počet realizovaných obchodů.

znamení

Jak zajistit vyšší návštěvnost
Správně nastavená klíčová slova a jejich uvádění v obsahu stránek nestačí. Je třeba pomocí zpětných odkazů přivést na vaše stránky více potencionálních zákazníků. Odkaz na vaše stránky musí být umístěn na velkém počtu tematických webů a zajistit propagaci vašich stránek. Propagace vašich stránek na externích webech zajišťuje jejich lepší pozice ve vyhledávačích.

Máme několikaleté zkušenosti v oboru a pomáháme partnerům na přední místa ve vyhledávačích. Kontaktujte nás a vaše stránky budou mít vysokou návštěvnost už za pár týdnů. Váhání vás připraví o obchodní příležitosti!