Smažte své staré dluhy jednou provždy

I když venku zuří léto, tak ne každý nechává své myšlenky poletovat v oblacích s příjemným výhledem na skvělou dovolenou. Nejen, že je mezi námi mnoho lidí, kteří si letní dovolenou z finančních důvodů nemohou dovolit, ale je zde i spousta těch, kteří mají úplně jiné starosti. Starosti, které jim nikdo nezávidí.
prázdná peněženka.jpg

Možná tyto starosti mají právě proto, že si někdy dříve nerozumně užívali anebo jednoduše řečeno proto, že svou dřívější finanční tíseň vyřešili nějakým velmi nevýhodným úvěrem, a možná nejen jedním, a teď toho kroku litují.

Jenže lítost v takových případech zdaleka nestačí. Vlastně by vůbec neměli propadat panice. V takové chvíli je zásadní zachovat chladnou hlavu a dřív, než přijde exekutor usilovně hledat rozumné řešení v těžko řešitelné situaci.

Možná se vám může zdát bláhové hledat řešení v další půjčce, ale právě to může být jediná možná cesta. Je ovšem na místě si takovou půjčku dobře zvolit, aby se vaše beznadějná situace ještě více neprohloubila. Tím pravým řešením může být nebankovní hypotéka u té pravé nebankovní společnosti.
vysypaná pokladnička.jpg

Pokud si sjednáte nebankovní hypotéku u férové nebankovní společnosti, která ochotně vyplatí vaše exekuce, tak se vám jistě velice uleví.

A přesto, že váš dluh tímto způsobem rozhodně nezmizí, tak se vaše situace výrazně zlepší právě proto, že najednou získáte novou životní šanci a na splacení nové půjčky budete mít až třicet let, což rozhodně není málo. Takže pokud budete zodpovědně spořit, měli byste vše v pohodě zvládnout. Důležité na tom je také to, že nyní získá váš dluh trochu jiné, přijatelnější obrysy – budete mít nastavené nové, přehledné a vstřícné podmínky splácení, nebudete platit žádné poplatky předem, a pokud to bude možné, můžete svou dlužnou částku klidně splatit předem bez sankcí. Proto už neváhejte ani minutu a sjednejte si výhodnou nebankovní hypotéku, která vaše dluhy jednou provždy vyřeší.