Jak svléknout chlupatý svetr

A my vám poradíme jak. Chlupatý porost už nebude mít šanci. Přeci nebudete svůj vypracovaný hrudník schovávat stále pod svetrem! Sportovci nepotřebují ukazovat svou mužnost pomocí zarostlého těla. Testosteron z nich stříká už na první pohled, z jejich vypracované figury. Oholte si hrudník a nechte vyniknout svým svalům tvrdě vydřeným při cvičení v posilovně.
muž v košili
 
V dnešní době se na depilaci mužské pokožky specializuje velké množství salónů. Jejich službu se vyplatí vyhledat a svěřit se do péče jejich odborníků by měli především muži, kteří:
· mají tmavý a hustý porost ochlupení na hrudníku
· mají citlivou pokožku na hrudníku
· mají pokožku se sklonem k zarůstání chlupů
 
Tento zákrok bývá obecně považován za bolestivý, ale nemáte se čeho bát. Podívejte na tetování. Je také obecně považováno za bolestivé a má ho dnes kdejaký střízlík.! Určitě to zvládnete.
 
Úspěšná depilace hrudníku musí být rychlá, a správně technicky zvládnutá. Hodně záleží také na tom,jak se o pokožku následně staráte. Jistě nechcete, aby byla zarudlá a nepříjemně podrážděná. Proto se po depilaci vyhněte horkým koupelím i sprchám, plavání v chlorované vodě, ale i saunování, serfování, delšímu pobytu na slunci a větší fyzické námaze. A to alespoň na 24 hodin. Póry pokožky jsou rozšířené a pot jim nedělá dobře.
šťastný muž
 
Domácí holení doporučujeme provádět spíš pánům, co mají na hrudníku světlejší, ne hodně husté chlupy. A to i přesto, že na trhu již je na výběr velké množství kvalitních holicích strojků s různými nástavci, které jsou pro domácí holení vhodné. Majitelé hustého a tmavého svetříku by opravdu raději měli depilovat. Před holením žiletkou je zkraťte holícím strojkem. Domácí holení má bohužel kratší výdrž. Asi po třech dnech začne přírodní svetřík opět růst.
 
V dnešním civilizovaném světě je image jeskynních mužů úsměvná a nemoderní. Současné mužské vzory mají pokožku hladkou jako miminka. Ať už se jedná o fotbalistu, herce nebo muzikanta.