Vymalování bytu není jen o barvách stěn

Kdyby to bylo alespoň jednoduché. Ale namíchat barvy, aby byly manželka spokojená! To je fuška. Se stěhováním nábytku a odklízením koberců jste tak nějak svolní. Jenže to není jen o barvách stěn. Manželka je detailista, který musí mít všechno precizní. Takže i to, co bude na nově vymalovaných stěnách, jako jsou zásuvky a vypínače, musí ladit!
Ať vymalujete jakoukoliv barvou stěny Vašeho bytu, vypínače a zásuvky měnit nemusíte!
malíř pokojů.jpg

Slyšeli jste někdy o designových řadách vypínačů a zásuvek? Např. vypínač unica je skvělou příležitostí pro to, abyste už nemuseli myslet na to, že se do Vašeho nově vymalovaného bytu původní nehodí.
Usnadněte si práci a pořiďte si designovou řadu zásuvek a vypínačů unica. Už se touto záležitostí nebudete muset zabývat nikdy více.
Možná, že barvy stěn Vašich místností dostanou i nečekané grády. Barevnost, kterou Vaše manželka vymyslí, bude vážně netradiční. A možná, že zakoupené vypínače nebudou tak precizní. Ale ani to není problém, který byste nemohli vyřešit snadno.
Snadno vyměnitelné rámečky vypínačů unica v potřebné barvě prostě dokoupíte. Samotný tvar zůstane stejný. Uvidíte, jak překvapíte manželku precizním provedením soustavy vypínačů a zásuvek, a přitom Vy s tím nebudete mít pražádné starosti. Dokonce při dalším malování jen vyměníte rámečky z jednotlivých místností a manželka ani nebude tušit, jak jste provedl tak skvělou práci! A peníze, které jste měli na nové vypínače a zásuvky si jednoduše přidáte k penězům na pivo.
obrazy u dveří.jpg
Jde jen o jedno. Poradit si!
Není lepšího vyjádření, než známého: Vlk se nažere a koza zůstane celá. Nebo: Dvě mouchy jednou ranou. A tato vyjádření obsahově splňují Váš postoj k perfekcionismu Vaší manželky. A když už se budete zaobírat vypínači řady unica, nevyhodíte ani ten koberec? Např. vinylové podlahy vypadají skvěle a nebudete je muset rolovat při každém malování bytu!